עבודה בתחום הדיגיטל היא עבודה מרתקת אשר מאפשרת לעובדים ולעובדות ליצור שגרת עבודה דינאמית, בין אם מדובר בעבודה המתבצעת מהמשרד או בעבודה מהבית. חלק בלתי נפרד מסדר היום כולל כמובן הפסקות עישון, אולם צריך לקחת בחשבון כי לעישון יש השפעות סביבתיות אשר משפיעות לא רק על המרקם החברתי אלא גם עשויות להשפיע על בריאותם של מי שאינו מעשן. על כן, שמירה על כללים מהווה דרך מצוינת לנצל את הפסקת הסיגריה ולהימנע מערעור של היחסים שלכם אל מול העובדים או השכנים. מהם הכללים שצריך להקפיד עליהם? להלן הפרטים.

שימוש באביזרי עישון

על מנת לחסוך זמן אבל גם בשביל למצות את החומר, מומלץ להשתמש בגריינר אשר נחשב למוצר חובה בעבור כל מעשן. מדובר במוצר אשר מאפשר לכם לגרוס את החומר במהירות, ללא צורך בבזבוז זמן מיותר במסגרת של יום עבודה וכן עם יכולת למצות את הקנאביס בצורה מהירה ויעילה. רכישה דרך האינטרנט מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי ביכולת לבצע את פעולת הגריסה של החומר באופן יעיל, ובהתאמה אישית מבחינת הגודל של הגריינדר.

עישון באזור ייעודי

בשנים האחרונות ולאור המודעות ההולכת וגוברת לנושא של עישון פסיבי, הוחלט במקומות עבודה רבים כמו למשל במשרדים כמו גם מתחמי עבודה משותפים להקצות מקומות ייעודים לעישון. הקפידו לבחון מראש היכן נמצא האזור הזה ולהדליק את הסיגריה שם, כחלק מהבנה כי מדובר בדרך הטובה ביותר להימנע מחיכוכים עם ציבור הלא מעשנים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול זמנים וכן עמידה בכללים שנקבעו במסגרת שהות במשרד או במתחם עבודה.

 

 

בושם בתיק

מאחר והריח של העישון הוא דומיינטי מאוד בעבור מי שאינו מעשן ועלול לגרום לריח של עשן במשרד, מומלץ  לקחת איתכם להפסקת הסיגריה בושם מוקטן, כחלק מיצירה של מענה אשר מאפשר לכם להימנע מריחות רעים שמשפיעים לא רק על הסביבה אלא גם על התפיסה האישית. אפשר לבצע רכישה של בושם איכותי בעלות כספית נוחה בכל רשתות השיווק, ולהניח אותו בתיק שלכם, כך שבכל רגע אפשר יהיה להתיז על עצמכם ובכך להיטיב גם הריח שנוצר בעקבות העישון אבל גם לסביבה עם עובדים שאינם מעשנים.

תיק לאביזרים

אחד מהטרנדים החמים של עולם העישון מהווה הזדמנות מעולה לחסוך התעסקות של איתור של כל אביזרי העישון כמו  למשל המצית, ניירות גלגול, פילטרים ועוד. על כן, לפני יציאה ליום עבודה מומלץ לקחת איתכם את התיק ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לשלוף את אביזרי העישון בקלות ובמהירות, לסיים את הסיגריה ולחזור  לשגרת העבודה. כיום ניתן לבצע רכישה של תיק בעלות כספית אטרקטיבית ובמגוון רחב של עיצובים, כאשר רצוי  לבחור בתיק איכותי העשוי מחומר גלם שמאפשר לכם לאחסן את כל הציוד בצורה נוחה, נעימה ואפילו אופנתית, בין אם אתם עובדים מהבית או מהמשרד.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, תוכלו לנצל את הפסקת הסיגריה ולעמוד בכללים הכוללים בין היתר עישון במקום מוגדר, רכישה של אביזרי עישון שחוסכים לכם המון זמן לצד תיק לאביזרים אשר אותו אפשר לקחת בקלות. שימו לב כי לעיתים נשאר חלק מהחומר כמו קנאביס או טבק על השולחן בסביבת העבודה, ועל כן דאגו לנקות אחריכם באמצעות שואב אבק נייד בצורה של פטרייה או בניגוב המתבצע על ידי שימוש במגבון חיטוי, כל זאת מתוך מטרה לשמור על סביבה נקייה שמיועדת בעבור כל ציבור המעשנים.