בשנים האחרונות נרשמת צמיחה מתמדת במספר העסקים אשר עוסקים בקידום אתרים, הן באמצעות חברה או כעסק עצמאי שפועל אל מול שורה של לקוחות. הביקוש הגבוה לקידום אתרים איכותי לצד העבודה עלולים ליצור מצב של שחיקה, בוודאי כאשר סביבת העבודה איננה תואמת את הצרכים הנדרשים גם מבחינה קריאטיבית. אם אתם בדיוק מחפשים חלל עבודה שיספק לכם אווירה מפרה אך גם יכולת למצות עד למקסימום את העבודה, זה הזמן להכיר את מתחם Dogether.

חללי עבודה מעוצבים בפריים לוקיישן

בין אם אתם בעלי עסקים בתחום קידום האתרים או עובדים כעצמאיים, אין ספק כי ביקור בחללי העבודה של המותג Dogether מהווה הזדמנות מצוינת ליצור סביבה עסקית מנצחת. אחת הסיבות לכך נובעת ממתחם עבודה מעוצב שמותאם בדיוק לצרכים של העובדים, החל ממטבחון מאובזר במלואו ועד חדרים שאותם ניתן להשכיר באופן גמיש ובהתאם לצורך. חללי עבודה בראשון לציון יהיו מושלמים עבורכם מאחר ומדובר במתחם הסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים ובדיוק מעל תחנת הרכב. חלל העבודה הזה ממוקם בקניון ראשונים הכולל מבחר גדול מאוד של חנויות, מסעדות וכן חדר כושר ועל כן מדובר בדרך מצוינת בעבורכם כבעלי מקצוע ליצור חווית עבודה שונה מכפי שהכרתם בפריים לוקיישן במרכז הארץ.

 

חווית עבודה משודרגת במסגרת שהות בחללי העבודה של Dogether

הייחודיות של מתחמי העבודה Dogether למקדמי אתרים נובעת בשל היכולת לשכור משרדים אישיים בעבור עצמאיים שזקוקים לסביבת עבודה ניטרלית לצד חדרי אופן ספייס גדולים וקטנים שבהם ניתן לאכלס חברה של עד כ-100 עובדים. בשביל לגרום לעסק להצליח ולהניב רווחים, אתם זקוקים  ליצירה של מרחב עבודה הפריה הדדית – ואת זה בדיוק תוכלו לקבל במתחם העבודה הזה, לא מעט בזכות הרצאות כמו פעילויות שנערכות בשביל לסייע לעובדים עצמאיים כמו גם חברות ליצור מקום קהילתי שבו ניתן להחליף בין רעיונות, לבצע סיעור מוחות משותף ובהתאם לכך גם להוביל להצלחה עסקית. כמקדמי אתר שלא פעם זקוקים לריענון ופיצוח של תוכניות עבודה, סביבת עבודה כמו Dogether היא המקום שבו אתם רוצים וצריכים לעבוד.

סיור וירטואלי ושפע של פעילויות מחכות רק לכם

מתלבטים לגבי חלל העבודה המתאים לכם ביותר? ובכן, דרך האתר הרשמי של Dogether תוכלו לבצע סיור וירטואלי בין המשרדים ואף לקרוא את התגובות של בעלי העסקים כמו גם עצמאיים אשר עובדים דרך קבע במתחם העבודה בראשון לציון לצד מתחם נוסף בעיר נתניה. חללי העבודה הללו כוללים כאמור חדרי ישיבות, סיבים אופטיים, לאונג' מפנק, מפגשי מנטורים לצד האפי אוור שיהפכו את השהות בחדר ללא פחות מחוויה של ממש, במקום להרגיש שהעברתם עוד יום במפגש.

בנוסף, דרך האתר תוכלו לקבל הצעות מחיר בעבור השכרה של חדרי עבודה לעמדה אישית, חדרי ישיבות או כל צורת התנהלות בעבודה שמתאימה לכם, כחלק ממודל תשלום גמיש המאפשר לכם כבעלי עסקים או כעצמאיים להשקיע את הכסף בחוכמה ובכך להצטרף לדור הבא של עולם העסקים בישראל, בהתאם למגמה שרק הולכת וצוברת תאוצה גם בעולם.

לסיכום

מתחם העבודה Dogether הוא אופציה מצוינת בעבור העוסקים בתחום הדיגיטל, הן בשל הגמישות והן בשל היכולת לפצח אסטרטגיות ואף להוביל לצמיחה, כל זאת בזכות עבודה המתבצעת בחדרי עבודה מסוגננים בסגנון מודרני אשר מאובזרים במלואם וכן ממוקמים באזורי פריים לוקיישן. Dogether זכתה בפרסים מאז הקמתה ונחשבת למותג בפני עצמו. על כן, זה הזמן להצטרף למהפכה ובכך להוביל ליצירה של מרחב עבודה פרודוקטיבי ואפילו מהנה.