אם אתם יוצאים לנסיעה עסקית ונמאס לכם לשלם סכומים מופקעים על מוניות, אתם נמצאים במקום הנכון. מה זה שירות השכרת רכב ליום אחד, מה היתרונות שלו וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

קצת על שירות השכרת רכב ליום

יש אנשי עסקים שמעדיפים לקנות רכב יוקרה, גם אם הם לא ממש זקוקים לו ביום יום לפגישות תכופות בחוץ. בקצה השני יש את אנשי העסקים שמעדיפים לעלות על מונית או על רכבת כדי להגיע לפגישת העבודה שלהם. האמת נמצאת איפה שהוא באמצע והשירות שעליו נכתוב מיד יכול לשרת את שני הצדדים הללו ולספק להם פתרון הולם במיוחד. אנחנו מדברים על שירות להשכרת רכב ליום אחד, שירות ייעודי לטווח קצר שיסייע לאנשי עסקים לשכור רכב ליום אחד לפגישה שלהם.

מה היתרונות של שירות לטווח קצר?

היתרון המשמעותי ביותר בא לידי ביטוי בכך שאתם, בתור אנשי עסקים, לא צריכים להוציא הרבה כסף על תחבורה ציבורית או מוניות. עצם העובדה שאתם אנשי עסקי כלל לא מעידה על כך שאתם צריכים לזרוק את הכסף שלכם לשווא. בנוסף, אתם לא צריכים להגיע מיוזעים ועייפים מהדרך הקשה בתחבורה הציבורית. באמצעות השכרת רכב ליום אחד תוכלו להגיע רעננים לפגישה שלכם, גם אם היא נמצאת בקצה השני של הארץ.

בנוסף, זה לא משנה מאיזו חברה תבחרו לשכור את הרכב, ברוב המקרים תוכלו ליהנות ממגוון רחב של רכבים מסוגים שונים המתאימים למטרות שונות. אם אתם רוצים להרשים את הקולגה שלכם לעבודה תוכלו כמובן לבחור רכב יוקרה ולהגיע איתו לפגישה. אם אתם נוסעים לבדכם ואין לכם כל קשר עם קולגות אחרות, אתם ודאי יכולים לקחת רכב קטן ופשוט שגם יעלה לכם בהתאם וזה יתרון אדיר.

 

 

אם הפגישה שלכם לא רחוקה וכל מה שאתם צריכים זה לשכור רכב שישמש אתכם בתוך העיר או כמה עשרות קילומטרים מהיעד שלכם, אתם יכולים לשכור רכב פשוט שלא יעלה לכם יותר מידי כסף וזה כמובן מאד משתלם. כמו כן, אם אתם כמה קולגות לעבודה ששוכרים את הרכב במשותף וחולקים בהוצאות, ודאי תוכלו להרשות לעצמכם רכב גדול ויוקרתי יותר, זה ישתלם לכם בחישוב הכללי.

כמה עולה לשכור רכב ליום אחד?

מחיר השכרת רכב ליום אחד משתנה בהתאם לסוג הרכב ולתוספות שתרצו להכניס לרכב. למשל, ככל שהרכב יהיה גדול ויוקרתי יותר, כך העלות שלו פר יום תהיה כמובן יקרה יותר. בנוסף, תוכלו להכניס מגוון תוספות רלוונטיות שגם ייקרו את העלות של השירות. בין השאר אנחנו מדברים על תוספות כמו היתר לנהג נוסף ברכב, בוסטר לילדים ועוד.

לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את השירות, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבדוק מה המחירים המקובלים בשוק ולא פחות חשוב מזה, מה האלמנטים שעשויים לייקר את המחיר של השירות. הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה זה שתרגישו מופתעים או שתחושו שהשירות הזה כלל לא משתלם לכם.

המלצה שלנו, התאימו את הרכב שאתם שוכרים לצרכים שלכם וכך העסקה הזו באמת תשתלם לכם. אם תפריזו בדרישות ותיקחו רכב שלא תואם לצרכים שלכם אתם עלולים לשלם יותר כסף וזה פשוט חבל.

לסיכום

אם אתם אנשי עסקים שזקוקים לרכב ליום אחד לפגישת עבודה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשקול בחיוב להשתמש בשירות השכרת רכב ליום אחד.