לעיצוב של משרד יש חשיבות הן מבחינת הנראות אל מול הלקוחות והספקים אבל גם מתוך מטרה ליצור סביבת עבודה נעימה ומפרה בעבור העובדים. מאחר ושגרת עבודה של עובדים המתמחים בתחום ה-SEO הוא דינאמי וכולל גם לא פעם פגישות הנערכות במשרד, אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות ולשדרג את סביבת העבודה. כיצד תוכלו לעשות זאת באופן קל ואפילו פשוט? כל הפרטים בסקירה הבאה.

ניצול חלל העבודה באמצעות שילוב של פריטי ריהוט

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתהליך העיצוב הוא ללא ספק פריטי הריהוט. זה הזמן להחליף את הריהוט הישן ולהחליף אותו בחדש – החל מכיסאות משרדיים ועד רהיטי משרד כמו למשל שולחנות. העדיפו לבצע את הרכישה של פריטי הריהוט באופן מרוכז אצל ספק אחד ועם שימת דגש על בחירה בפריטי ריהוט איכותיים ופונקציונאליים אשר ישרתו אתכם למשך זמן רב, כפי שאפשר למצוא למשל באתר של חברת united seats.

צביעה מחודשת של הקירות

על מנת לשדרג את סביבת העבודה, מומלץ מאוד לשמור על קלילות וזרימה באמצעות צביעה מחודשת של הקירות בצבעים בהירים ונעימים, כמו למשל בז' או אפילו אפור בהיר. אם אתם מתלבטים לגבי הגוונים של המשרד, אפשר ואף רצוי להתייעץ עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה לבחון את מניפת הצבעים והגוונים השונים, כאשר אפשר גם לבחור קיר אחד כמו למשל קיר הכניסה למשרד, ולהפוך אותו לקיר כוח עם צבע דומיננטי שמושך את העין.

עיצוב פינת הקפה

אחד מהאזורים החשובים ביותר במשרד הוא אזור פינת הקפה והישיבה. מאחר והעובדים שוהים באזור הזה לא מעט זמן, אפשר לשדרג אותו באמצעות החלפה של הפריטים הקיימים בחדשים, כמו למשל כוסות מעוצבות, מכונת אספרסו חדשה לצד קופסא לאחסון של קפסולות שיכולות להקפיץ את המראה, בזכותה מראה הצבעוני. נוסף לכך, מומלץ לבצע רכישה של כלים דקורטיביים כמו למשל קופסאות שקופות לסוכר ותה, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מרחב שהוא גם נעים אבל גם מעוצב אשר עומד לרשות העובדים שלכם.

 

 

שילוב של צמחייה

בשביל להכניס רעננות למשרד, אפשר לשדרג את העיצוב באמצעות שילוב של צמחייה – החל מפרחים ועד לעציצים אשר אותם ניתן למקם באזורים שונים במשרד, ובכך ליצור מראה שמכניס את הטבע פנימה. שימו לב כי אחד מהטרנדים החמים בשנים האחרונות כולל שילוב של צמחייה מלאכותית ביחד עם אמיתית, ועל כן התייעצות עם משתלה מהווה דרך מצוינת לרכוש את הצמחים והעציצים בהתאם לצרכים הנדרשים, כל זאת כחלק משדרוג המתבצע באמצעות שילוב של צמחייה.

התקנה של גופי תאורה

בתהליך שדרוג המשרד צריך לשים דגש משמעותי על התאורה. מאחר והעובדים שלכם וגם אתם לא פעם מוצאים את עצמכם עובדים עד השעות הקטנות של הלילה, הקפידו לבחור בגופי תאורה שהם גם מעוצבים אבל גם פרקטיים – החל מגוף תאורה מרכזי שאותו ניתן להתקין בקבלה ועד למנורות שולחן.

לסיכום

הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווים דרך נהדרת ליצור שינוי ממשי במשרד, וזאת באמצעות שילוב של אלמנטים אשר כוללים בין היתר ריהוט משרדי, עיצוב של פינת הקפה לצד אלמנטים כמו למשל גופי תאורה וכן צמחייה שיכולים להקפיץ את הנראות ולהפוך את משרד למקום לא רק נעים לשהייה, אלא גם מעורר מוטיבציה ומחשבה. על כן, זה הזמן להתחיל ולשדרג את המשרד, מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה המאפשר לכם כמעסיקים להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל תמורה מלאה.